Kontakt na školu

IČ: 00574406
DIČ: CZ00574406
IZO: 000574406
Rezortní ID: 600009467
Telefon: 377 477 510 - 511
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Číslo účtu: 39030311/0100
Datová schránka: i5yxq55

Právě přítomno: 122 hostů a žádný člen

Angličtinář roku a naše škola

Když se měli letos žácii SŠINFIS Plzeň rozhodnout, zda se zúčastní celorepublikové soutěže v anglickém jazyce Angličtinář roku, všichni okamžitě souhlasili. Soutěž pořádá společnost Czech-us a cílem soutěže je porovnat znalosti žáků České republiky v anglickém jazyce a motivovat je ke zlepšení jejich jazykových schopností. V loňském roce se náš žák Yunus Türk umístil na krásném čtvrtém místě, a proto bylo co dohánět. Protože soutěž probíhala formou online testů, všech patnáct soutěžících naší školy se sešlo 28. ledna v 9.30 hod v počítačové učebně a soutěž začala. Náročnost byla opravdu vysoká, test dosahoval úrovně B2-C1 dle evropského referenčního rámce a obsahoval jak poslech, tak čtení, ale i gramatiku. Potom jsme všichni čekali na výsledky. Když jsme obdrželi výsledkovou listinu, byli jsme velmi mile překvapeni. SŠINFIS se umístila ze všech 187 soutěžících škol naší republiky na nádherném patnáctém místě. Z našich žáků dosáhl nejlepších výsledků Robin Biker ze 4.F, který ze všech 3870 soutěžících skončil na 278. místě, a to i přesto, že prvním jazykem, který studuje, je němčina. Na druhém nejlepším místě skončila na 348. pozici Klára Konopásková ze 2.E a na třetím místě na 362. pozici Karel Manda ze 3.E. Bližší informace o soutěži je možné najít na webových stránkách http://ar.czech-us.cz/index.php. Všem soutěžícím děkujeme za účast, úspěšným žákům gratulujeme a věříme, že naše škola v této soutěži uspěje i v příštím roce.

// BBCLONE STATISTIC