Redaktoři

 

Nguyen Tan Viet (Honza)

Konnichiwa, je mi 17 a bydlím v Tachově a navštěvuji SŠINFIS. Rád čtu knížky a mangu, koukám se na anime a seriály, chodím ven, hraju PC hry, kreslím a píšu cokoliv, co mě napadne a co mě baví. Nejraději bych procestoval celý svět, ale to by mi nestačilo, proto chci i do vesmíru! Chci poznávat nové zvyky, které neznám, a ochutnávat nějaká speciální jídla (chvilinku, mám hlad).

 

 

 

 

 

 

 

Aneta Koldovská - šéfredaktorka

Ahoj! Mé jméno je Aneta, ale nikdo mi neřekne jinak než Anet. Na této planetě pobývám již dlouhých 18 let. SŠINFIS navštěvuji prvním rokem a uhnízdila jsem se na oboru informačních technologií. Z předmětů mě nejvíce baví programování, algoritmizace a hardware. Když mi bylo zhruba 9 let, poprvé jsem zkusila napsat krátký příběh. Od té doby mě psaní natolik „chytlo“, že se tomu věnuji i při studiu. Do školního časopisu jsem se dostala právě kvůli tomu, že mě psaní baví, a také proto, že jsem již v minulosti přispívala do podobného školního časopisu na mé základní škole. Většinou zpracovávám nejrůznější témata ve formě fiktivních příběhů či povídek. A aby tady z toho nebyl celý román, tak se s Vámi loučím a letím pracovat na dalším článku – to abyste se měli na co těšit. Psaní zdar!

 

 

 

 

 

 

 

Lucie Maišlová

Ahoj, jmenuji se Lucie. Začala jsem navštěvovat školu SŠINFIS prvním rokem, je mi 15 let a zvolila jsem si obor Manipulant poštovního provozu a přepravy. Ráda sportuji, několik let (6) jsem hrála závodně házenou. 4 roky jsem zpívala. Když jsem se na seznamovacím pobytu dozvěděla o možnosti psát do časopisu, řekla jsem si, že bych to mohla zkusit. Zkusila jsem to a hodně mě to baví.

 

 

 

Jan Pliml

Zdravím všechny, kteří si toto čtou. Jmenuji se Jan Pliml, je mi 16 a pocházím z Plané u Mariánských Lázní. Mám rád lukostřelbu a parkour. Zajímám se o věci, které se dějí ve světě. Rád bych chtěl cestovat po světě a poznávat nové věci a lidi. Věřím, že budu dobrým redaktorem pro tento časopis. Děkuji za váš čas a arrivederci.

 

 

 

Viktor Ferus

Ahoj! Jmenuji se Viktor, narodil jsem se v roce 2000 a už od seznamovacího kurzu píši do školního časopisu. Odjakživa mě baví počítače, nejlépe mi jdou odborné předměty a jazyky (angličtina, ruština). Mám velice rád češtinu, baví mě si občas něco napsat. Ve školním časopise jste si ode mě zatím (prosinec 2016) mohli přečíst články například o dnech vědy a techniky, o návštěvě muzea knihtisku nebo o soutěži Technika má zlaté dno.

// BBCLONE STATISTIC