Redaktoři

 

Nguyen Tan Viet (Honza)

Konnichiwa, je mi 17 a bydlím v Tachově a navštěvuji SŠINFIS. Rád čtu knížky a mangu, koukám se na anime a seriály, chodím ven, hraju PC hry, kreslím a píšu cokoliv, co mě napadne a co mě baví. Nejraději bych procestoval celý svět, ale to by mi nestačilo, proto chci i do vesmíru! Chci poznávat nové zvyky, které neznám, a ochutnávat nějaká speciální jídla (chvilinku, mám hlad).

 

 

 

 

 

 

 

Aneta Koldovská - šéfredaktorka

Ahoj! Mé jméno je Aneta, ale nikdo mi neřekne jinak než Anet. Na této planetě pobývám již dlouhých 18 let. SŠINFIS navštěvuji prvním rokem a uhnízdila jsem se na oboru informačních technologií. Z předmětů mě nejvíce baví programování, algoritmizace a hardware. Když mi bylo zhruba 9 let, poprvé jsem zkusila napsat krátký příběh. Od té doby mě psaní natolik „chytlo“, že se tomu věnuji i při studiu. Do školního časopisu jsem se dostala právě kvůli tomu, že mě psaní baví, a také proto, že jsem již v minulosti přispívala do podobného školního časopisu na mé základní škole. Většinou zpracovávám nejrůznější témata ve formě fiktivních příběhů či povídek. A aby tady z toho nebyl celý román, tak se s Vámi loučím a letím pracovat na dalším článku – to abyste se měli na co těšit. Psaní zdar!

 

 

 

 

 

 

Simona Ježková

Je mi 18 let, několik let už žiji v malé vesničce zvané Nedražice, která se nachází u hranic okresu Tachov a prvním rokem navštěvuji na INFISu obor Informační technologie (Vysvětlí mi někdo, jak jsem se zde ocitla?!). Mou největší láskou jsou filmy a v jejich společnosti bych dokázala strávit zbytek svého života. Chtěla bych jednou procestovat celý svět a nakonec se usadit někde na okraji Londýna, kde bych si sedla do kouta a psala a psala a nakonec bych napsala nějaký úžasný scénář, který by si přečetl významný režisér a byla by ze...ha, ha, zase jsem moc snila. Hrdě se hlásím k různým skupinám fanoušků...Jsem Streeper, Cumberbitch, Sherlocked a Echelonka. A teď se zeptejte strýčka Googla, co to všechno znamená!

 

 

 

 

 

// BBCLONE STATISTIC