Kuželky

Poslední sportovní akcí letošního školního roku na naší škole byl 6. ročník Přeboru školy v kuželkách, který se uskutečnil 25. 6. 2012 v kuželkárně TJ Slavoj Plzeň. Tohoto klání se zúčastnilo 16 žáků, kteří odházeli 15 sérií, každá série byla na 5 hodů do plných kuželek. Vítězem se stal JIŘÍ NAHODIL (3.E), na druhém místě se umístil DAVID KARNOLD (3. F) a třetí místo získal PAVEL OPATRNÝ (1.E). Z dívek se nejlépe umístila na šestém místě DENISA BRAUNOVÁ (2. B).

Okresní přebor ve frisbee

Poprvé v historii se v Plzni uskutečnil Okresní přebor ve frisbee. Tento turnaj, který jsme pořádali spolu s týmem Atrofované ruce, se odehrál dne 22. 6. 2012 v Borském parku. Našim týmům se velice dařilo, družstvo žáků 3. ročníku obsadilo 1. místo., žáci 2. ročníku byli na 3. místě a 1. ročník se umístil na konečném 5. místě.

Okresní přebor SŠ V beachvolejbalu

V pondělí 4. 6. 2012 se ve sportovním areálu TJ Lokomotiva Plzeň odehrál Okresní přebor SŠ v beachvolejbalu hraný jako Memoriál Petra Havla. Naše holky obsadily konečné 4. místo, kluci se umístili o něco hůře a to na 6. místě.

Jednání komise rady Asociace krajů ČR

V rámci 18. jednání Komise Rady AKČR navštívili 27. 6. 2012 vzácní hosté naši školu. Ředitelka školy seznámila zástupce krajů celé republiky s aktuálním školním životem, jeho radostmi i starostmi a provedla je školou od suterénu až po půdu. Hosty zajímala čistota prohlížených prostor, náročnost zajištění provozu naší nafukovací haly, počet strávníků školní jídelny a pestrost aktivit připravených pedagogy naší školy pro žáky. Hosty zaujala zeména laboratoř pro výuku odborných předmětů v rámci CISCO Academie, kterou škola nově vytvořila díky projektu Technické vzdělávání v rámci OP VK v oblasti podpory Zvyšování kvality ve vzdělávání.

Vítězka školního kola odborných dovedností

Žákyně MONIKA BRABCOVÁ z 2. A prokázala nejen v třídním, ale i ve školním kole odborných dovedností nejlepší znalosti ze všech soutěžících z druhých ročníků oboru Logistické a finanční služby v oblasti poštovnictví. Soutěže se zúčastnilo šedesát žáků naší školy a Monika přesvědčivě zvítězila. Blahopřejeme.